Przywództwo w organizacji

Oferta studiów
  /  Studia podyplomowe  /  Przywództwo w organizacji

Przywództwo w organizacji

Studia
Rodzaj studiów:
Studia podyplomowe - Przywództwo w organizacji

Więcej informacji o studiach

Współczesne przedsiębiorstwa funkcjonują w trudnej rzeczywistości rynkowej. Nieustanne zmiany wymagają szybkich reakcji i trafnych decyzji, od których zależy nie tylko powodzenie, ale i przetrwanie firmy. Sukces zależy od całego zespołu, jednakże kluczowa pozostaje postać lidera.

 

Przywództwo w organizacji – studia podyplomowe

Przywództwo w organizacji studia podyplomowe to kierunek, który powstał z myślą o dyrektorach, kierownikach, prezesach i przełożonych różnego szczebla, a także o osobach przygotowujących się do objęcia stanowiska zarządczego. Studia menadżerskie dostarczają wiedzy i kompetencji niezbędnych do odpowiedzialnego i efektywnego kierowania biznesem.

 

Z myślą o wygodzie studentów, proponujemy dwa warianty nauczania: przywództwo w organizacji studia zaoczne obejmujące 12 klasycznych weekendowych zjazdów, lub przywództwo w organizacji studia online, w którym wszystkie zajęcia odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej.

 

Kształcimy odnoszących sukcesy liderów nowoczesnych przedsiębiorstw. W toku studiów nauczysz się skutecznej komunikacji, realistycznego planowania, dostrzegania trendów, szans i zagrożeń oraz podejmowania korzystnych decyzji. Dowiesz się, jak zbudować zgrany zespół i nim zarządzać, jak zachować się w kryzysowej sytuacji i jak funkcjonować w społeczności lokalnej. Poznasz metody radzenia sobie ze stresem i założenia higieny pracy umysłowej w nurcie work-life balance.

 

Perspektywy zawodowe – przywództwo w organizacji

 

Absolwenci kierunku podyplomowe studia przywództwo w organizacji będą chętnie witani zarówno w nowopowstających przedsiębiorstwach, jak i w firmach potrzebujących reorganizacji na poziomie zarządzania. Po ich ukończeniu możesz pracować jako manager, kierownik działu czy też rekruter. Zatrudnienie znajdziesz nie tylko w prywatnych przedsiębiorstwach, ale także w spółkach Skarbu Państwa, w administracji lokalnej, a także w różnorodnych stowarzyszeniach, fundacjach, klubach.
Jeśli preferujesz własną działalność gospodarczą B2B, studia z przewodzenia organizacją dają ci możliwość zarabiania w charakterze specjalisty freelancera świadczącego usługi takie jak doradztwo, audyt, coaching czy przygotowanie do certyfikacji.

FORMA

Studia są prowadzone w trybie niestacjonarnym w formie zjazdów weekendowych (sobota, niedziela) zgodnie z harmonogramem studiów podyplomowych (12 zjazdów) oraz trybem on-line, oznacza to że wszystkie zajęcia prowadzone są przez Internet.

DLA KOGO

Studia skierowane są do osób posiadających wyższe wykształcenie i chcących zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu przywództwa. Program skierowany jest przede wszystkim do menedżerów, liderów, trenerów, mówców motywacyjnych, osób przygotowujących się do zajmowania strategicznych stanowisk w organizacjach.

OPŁATY

350 zł x 10 miesięcy

1750 zł x 2 semestry

3500 zł – jednorazowo

 

 

TEMATYKA ZAJĘĆ

 1. wystąpienia publiczne
 2. wyznaczanie kierunku rozwoju organizacji
 3. certyfikacja przedsiębiorstwa
 4. kultura organizacji
 5. Coaching i mentoring w organizacji
 6. budowanie efektywnych zespołów
 7. zarządzanie zmianą
 8. sieciowość w przywództwie
 9. style liderskie
 10. siła różnic w zespole
 11. komunikacja kryzysowa
 12. inteligencja emocjonalna
 13. odporność psychiczna

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.