Studia online
  /  Studia online

Studia online przez Internet

Organizacja studiów

 • Zajęcia przez Internet – na platformie zdalnego nauczania,
 • Zjazdy w siedzibie uczelni (2-3 zjazdy w semestrze).
 • Sesja egzaminacyjna odbywa się obowiązkowo w siedzibie uczelni. Wyjątkiem jest trwająca obecnie sytuacja pandemiczna, w której wszystkie egzaminy mają formę on-line. Egzaminy: tradycyjne, zdawane przed wykładowcami. Studenta obowiązuje system punktowy: zaliczenie przedmiotu to zdobycie punktów kredytowych ECTS.

Wybierz dla siebie studia przez internet

Studia licencjackie

Studia I stopnia

Studia magisterskie

Studia II stopnia

Studia inżynierskie

Studia I stopnia inżynierskie

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe

Dlaczego warto wybrać studia przez internet?

Oszczędzają czas i pieniądze!

Atrakcyjna alternatywa kształcenia wielu osób

Możliwość połączenia nauki z pracą zawodową

Organizacja własnego czasu w dowolny sposób

Nauka na wysokim poziomie

Dostęp do profesjonalnej kadry nauczycieli akademickich w dowolnym miejscu i czasie

Szansa nauki dla osób mieszkających daleko od ośrodków akademickich oraz niepełnosprawnych

Dostęp do wiedzy wszędzie i zawsze!

Studia online lepiej niż studia stacjonarne przygotowują do pracy!

Dla pracodawcy bowiem jest to dowód efektywnego zarządzania czasem, determinacji, a przede wszystkim samodyscypliny przyszłego pracownika.

Bardzo wysokie stypendia!

Pomoc materialna dla studentów. Stypendia rektora, socjalne, specjalne oraz ministra.

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

  Studia online

   

  Studia on line nie są zupełną nowością i przekonuje się do nich coraz więcej uczelni i studentów. My, na ULT, przekonaliśmy się do nich już dawno, stojąc w czołówce tej formy nauczania. Przez te lata nabyliśmy doświadczenia w tym, jak prowadzić zajęcia online w takiej formie, by faktycznie przekazywać wiedzę studentom. Dlatego wśród naszych absolwentów studia online opinie mają jak najlepsze. Wiedzą oni, że studia internetowe mogą być równie wartościowe jak tradycyjne i kształcić równie dobrych specjalistów. Także pracodawcy nie obawiają się zatrudniać osób, które skończyły studia techniczne przez internet – wszak oni też w sieci załatwiają niezliczoną ilość spraw.
  Nie dość, że studia online nie muszą być gorsze, to pod wieloma względami mogą być lepszą i wygodniejszą alternatywą niż stacjonarne. Albo wręcz jedyną szansą na zdobycie wymarzonej edukacji.

   

  Studia online na ULT

   

  Studia przez internet opinie mają różne. Istotną kwestią jest doświadczenie uczelni w zakresie prowadzenia zajęć w tym systemie. Organizacja nauki zdalnej od strony technicznej i dydaktycznej wcale nie należy do łatwych. Z punktu widzenia studentów – i odpowiedzialnych wykładowców – kluczowa jest umiejętność przekazywania wiedzy w sposób kompleksowy, skuteczny, atrakcyjny i angażujący.

   

  ULT udało się wdrożyć odpowiednie procedury nauczania i po latach obecności na rynku możemy powiedzieć, że internetowe studia licencjackie, studia inżynierskie online, magisterka przez internet czy podyplomowe studia internetowe to nasza specjalność. Łączymy doświadczenie i wiedzę z ciekawą formą a wygodę studenta z wysokim poziomem przekazywanej wiedzy. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.

   

  Dlaczego warto wybrać studia zdalne?

   

  W obecnych czasach większość z nas prowadzi dynamiczny tryb życia. Biegamy z pracy do domu, z jednych zajęć dodatkowych na drugie, staramy się znaleźć czas na rodzinę i przyjaciół, sport i hobby, zabawę i relaks. Każdy z nas wie najlepiej, jak wiele trzeba czasami poświęcić, by zdążyć z terminami, nie zawieść siebie, szefa, dziecka, partnera, przyjaciela. Gdzie w tym wszystkim upchnąć jeszcze zjazdy weekendowe? Uczelnia ULT wychodzi naprzeciw potrzebom ambitnych ludzi pragnących zdobyć wykształcenie. Nie idziemy na kompromisy z jakością nauczania, ale chcemy maksymalnie ułatwić ci samo studiowanie, niezależnie od tego, czy wybierasz studia online magisterskie, licencjackie, inżynierskie czy podyplomowe.

   

  Studia online bez zjazdów – zalety

   

  Przede wszystkim brak tradycyjnych zjazdów oznacza oszczędność czasu. Teraz możesz wstać na kwadrans przed wykładem i wziąć w nim udział w kapciach i z kawą w ulubionym kubku. Część zajęć odbywa się w formie e-learningu, w tym wypadku więc sam decydujesz, kiedy chcesz się uczyć. Jeśli znajdziesz chwilę dopiero po północy albo zapragniesz poświęcić godzinkę studiom jeszcze przed wyjściem do pracy – teraz masz taką możliwość.

  Dla wielu osób studia magisterskie czy studia podyplomowe prowadzone online przez internet są atrakcyjne głównie dlatego, że pozwalają na elastyczne łączenie nauki z pracą i innymi obowiązkami. Studiując u nas nauczysz się efektywnego zarządzania swoim czasem. Znajomi nie będą mogli uwierzyć, jak szybko i skutecznie radzisz sobie z najróżniejszymi zagadnieniami.

   

  Studia e-learning to nauka bez barier

   

  Wybierając studia przez internet oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze wydawane na dojazdy, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób z małych miejscowości leżących daleko od ośrodków uniwersyteckich. Studia online na wysokim poziomie przyczyniają się do przeciwdziałania wykluczeniu geograficznemu.

   

  Niezwykle istotny jest także wysoki poziom nauczania, z którego nie rezygnujemy, nawet jeśli robisz studia inżynierskie przez internet czy wybierasz podyplomowe studia online. Co więcej, dostęp do profesjonalnej kadry nauczycieli akademickich masz w dowolnym miejscu i czasie. Nasi pracownicy są elastyczni, rozumieją potrzeby studentów i chętnie współpracują w zakresie organizacji nauczania w sposób satysfakcjonujący i wygodny dla wszystkich. Masz więc dostęp do wiedzy zawsze i wszędzie.

   

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty także osoby z niepełnosprawnościami, dla których dotychczas nauka wiązała się z dużymi problemami logistycznymi.

   

  Jak wyglądają studia przez internet?

   

  Wszystkie zajęcia w systemie studiów online odbywają się w trybie mobilnym. W zależności od rodzaju zajęć prowadzimy je równocześnie na trzech platformach:

  • Moodle – jest platformą do e-learningu, z której możesz korzystać przez całą dobę.
  • ClickMeeting – za pośrednictwem tej platformy możliwe jest odbywanie webinarów i przesyłanie wiadomości tekstowych.
  • Zoom – to popularna platforma umożliwiająca telekonferencje i wideokonferencje z udziałem dużej liczby uczestników; także tutaj odbywają się webinary i istnieje możliwość kontaktu przy pomocy wiadomości tekstowych.

  Różnorodność zajęć sprawia, że nie są one monotonne, a stosowanie odpowiednich platform dla poszczególnych form kształcenia pozwala na uniknięcie problemów technicznych i sprzętowych.
  Egzaminy i zaliczenia odbywają się na terenie uczelni i są okazją do spotkania twarzą w twarz z kolegami i kadrą akademicką.

   

  Studia przez internet – kierunki

   

  Jeśli chodzi o studia online, kierunki nie różnią się od tych dostępnych w tradycyjnej formie. Nasza oferta obejmuje ciekawe i przyszłościowe kierunki studiów I i II stopnia, w tym studiów inżynierskich, a także szeroki wybór studiów podyplomowych. Oto studia zaoczne online dostępne na ULT:

   

  Studia licencjackie online

   

  Mamy wieloletnie doświadczenie w kształceniu kompetentnych lingwistów. W naszej ofercie znajdziesz cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem kierunek filologia angielska. Z uwagi na nasze sąsiedztwo geograficzne i przynależność do Unii Europejskiej, doskonałym wyborem będzie filologia niemiecka. Coraz śmielsze otwarcie na Wschód sprawia, że w ciągu najbliższych dziesięcioleci na pewno nie braknie świetnie płatnej i atrakcyjnej pracy dla absolwentów kierunku filologia rosyjska. Jeśli natomiast wiążesz swoją przyszłość z biznesem i administracją, to właśnie z myślą o tobie otworzyliśmy nowy kierunek – zarządzanie.

   

  Studia budownictwo dróg

   

  Dla osób z zacięciem matematycznym i technicznym prowadzimy bardzo ciekawe i przyszłościowe studia inżynierskie przez internet. Jako jedni z pierwszych w Polsce kształcimy na kierunku budownictwo pasywne. Oferujemy także zawsze popularne studia inżynierskie konstrukcje budowlane oraz gwarantujące dobrze płatne zatrudnienie studia budownictwo dróg i mostów.

   

  Studia magisterskie online

   

  To propozycja dla absolwentów naszych studiów licencjackich lub inżynierskich, ale także dla innych osób, którzy pragną zrobić studia magisterskie przez internet. Oferujemy studia II stopnia online na kierunkach lingwistycznych, dostępnych w naszej ofercie studiów licencjackich (filologia angielska II stopnia, filologia niemiecka II stopnia, filologia rosyjska II stopnia).

   

  Studia podyplomowe online

   

  Z przyjemnością obserwujemy rosnącą z roku na rok liczbę ludzi ambitnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę decydując się na studia podyplomowe online. Aktualnie możesz wybrać spośród 21 interesujących, rozwojowych kierunków, dających pewność znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Są to studia podyplomowe online z obszarów związanych z biznesem (np. zarządzanie potencjałem pracowniczym czy przywództwo w organizacji), kierunki na pograniczu biznesu i psychologii (np. psychologiczne podejście do zarządzania mediami czy neurobiznes), studia związane z branżą budowlaną (np. studia zarządzanie drogami – utrzymanie i eksploatacja czy zarządzanie procesem inwestycyjnym w budownictwie) oraz studia podyplomowe online dla nauczycieli i kierunki okołopedagogiczne (np. studia integracja sensoryczna czy rytmika i muzykoterapia w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej).

   

  Uniwersytet online – stypendia dla studentów

   

  Naszym studentom oferujemy nie tylko wysoką jakość nauczania połączoną z wygodą odbywania nauki, ale także pomoc materialną. Nie chcemy, aby sytuacja finansowa była przeszkodą do podjęcia nauki, dlatego możesz ubiegać się o stypendia: socjalne, rektora, ministra oraz specjalne. Oznacza to, że masz szansę zrobić studia online za darmo.
  Stypendia są dostępne dla studentów uczących się w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

   

  Dołącz do grona studentów Uczelni ULT i zdobądź gruntowne wykształcenie przez internet w atrakcyjnej i przyszłościowej dziedzinie.

  Platforma nauczania on-line Uczelni Lingwistyczno-Technicznej

  Zapisy online

  Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.

   Kontakt

   Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu

   ul. Szosa Ciechanowska 6, 06-300 Przasnysz

   +48 (29) 752 43 42

   kontakt@ult.edu.pl

   Dziekanat czynny jest:

   Od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 16.00 oraz w weekendy podczas zjazdu w godz.8.00 – 20.00