Studia online
  /  Studia online

Studia online przez Internet

Organizacja studiów

 • Zajęcia przez Internet – zjazdy niestacjonarne odbywają się co dwa tygodnie z wykorzystaniem nowoczesnych środków nauczania na platformie Teams. Na platformie Moodle zamieszczane są materiały dydaktyczne, nagrania z zajęć i zadania do wykonania przez studentów.
 • Zjazdy w siedzibie uczelni (2-3 zjazdy w semestrze).
 • Sesja egzaminacyjna odbywa się obowiązkowo w siedzibie uczelni. Egzaminy: tradycyjne, zdawane przed wykładowcami. Studenta obowiązuje system punktowy: zaliczenie przedmiotu to zdobycie punktów kredytowych ECTS.

Wybierz dla siebie studia przez internet

Studia licencjackie

Studia I stopnia

Studia magisterskie

Studia II stopnia

Studia inżynierskie

Studia I stopnia inżynierskie

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe

Dlaczego warto wybrać studia przez internet?

Oszczędzają czas i pieniądze!

Atrakcyjna alternatywa kształcenia wielu osób

Możliwość połączenia nauki z pracą zawodową

Organizacja własnego czasu w dowolny sposób

Nauka na wysokim poziomie

Dostęp do profesjonalnej kadry nauczycieli akademickich w dowolnym miejscu i czasie

Szansa nauki dla osób mieszkających daleko od ośrodków akademickich oraz niepełnosprawnych

Dostęp do wiedzy wszędzie i zawsze!

Studiowanie online jest to dowód efektywnego zarządzania czasem, determinacji, a przede wszystkim samodyscypliny przyszłego pracownika.

Dzięki studiom przez Internet możesz połączyć pracę zawodową ze studiowaniem. Oznacza to, że oprócz poszerzania wiedzy teoretycznej, masz szansę jednocześnie zdobywać doświadczenie w praktyce.

Bardzo wysokie stypendia!

Pomoc materialna dla studentów. Stypendia rektora, socjalne, specjalne oraz ministra.

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.

 

  Dlaczego warto wybrać studia zdalne?

   

  W obecnych czasach większość z nas prowadzi dynamiczny tryb życia. Biegamy z pracy do domu, z jednych zajęć dodatkowych na drugie, staramy się znaleźć czas na rodzinę i przyjaciół, sport i hobby, zabawę i relaks. Każdy z nas wie najlepiej, jak wiele trzeba czasami poświęcić, by zdążyć z terminami, nie zawieść siebie, szefa, dziecka, partnera, przyjaciela. Gdzie w tym wszystkim upchnąć jeszcze zjazdy weekendowe? Uczelnia ULT wychodzi naprzeciw potrzebom ambitnych ludzi pragnących zdobyć wykształcenie. Nie idziemy na kompromisy z jakością nauczania, ale chcemy maksymalnie ułatwić ci samo studiowanie, niezależnie od tego, czy wybierasz studia licencjackie, inżynierskie czy podyplomowe.

   

  Studia e-learning to nauka bez barier

   

  Wybierając studia przez internet oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze wydawane na dojazdy, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób z małych miejscowości leżących daleko od ośrodków uniwersyteckich. Studia online na wysokim poziomie przyczyniają się do przeciwdziałania wykluczeniu geograficznemu.

   

  Niezwykle istotny jest także wysoki poziom nauczania, z którego nie rezygnujemy, nawet jeśli robisz studia inżynierskie przez internet czy wybierasz podyplomowe studia online. Co więcej, dostęp do profesjonalnej kadry nauczycieli akademickich masz w dowolnym miejscu i czasie. Nasi pracownicy są elastyczni, rozumieją potrzeby studentów i chętnie współpracują w zakresie organizacji nauczania w sposób satysfakcjonujący i wygodny dla wszystkich. Masz więc dostęp do wiedzy zawsze i wszędzie.

   

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty także osoby z niepełnosprawnościami, dla których dotychczas nauka wiązała się z dużymi problemami logistycznymi.

  Platforma nauczania on-line Uczelni Lingwistyczno-Technicznej

  Zapisy online

  Zapisz się już teraz! Dostaniesz od nas więcej informacji.

   Kontakt

   Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna w Przasnyszu

   ul. Szosa Ciechanowska 6, 06-300 Przasnysz

   +48 (29) 752 43 42

   kontakt@ult.edu.pl

   Dziekanat czynny jest:

   Od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 – 16.00