/  Aktualności   /  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zawiesza zajęcia dydaktyczne do 10 kwietnia 2020 r., aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID –19.
Zajęcia online

Decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zajęcia dydaktyczne do 10 kwietnia 2020 r. będą prowadzone zdalnie

Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego o przestrzeganiu podstawowych zasad ograniczających ryzyko zakażenia koronawirusem:

www.gis.gov.pl/aktualnosci/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-potwierdzonego-przypadku-koronawirusa/

Informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem:

www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/telefoniczna-informacja-pacjenta-tu-uzyskasz-informacje-o-postepowaniu-w-sytuacji-podejrzenia-zakazenia-koronawirusem,7597.html

Informacji o koronawirusie i sposobach ochrony przed zarażeniem można znaleźć na stronach:

www.gis.gov.pl

Zarządzenie Rektora w sprawie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2