/  Aktualności   /  Obrona prac dyplomowych studentów
Obrona prac dyplomowych studentów Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu

Obrona prac dyplomowych studentów

W minioną sobotę ( 9 lipca 2022 r.) w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Starym i Nowym odbyły się egzaminy dyplomowe studentów kierunku filologia, specjalność filologia angielska oraz kierunku budownictwo.

Studenci przygotowali bardzo ciekawe prace dyplomowe pod kierunkiem promotorów: dra hab.  Jacka Walińskiego  prof UŁ, dra hab. Wojciecha Klepuszewskiego prof  PK , dr hab. Joanny Burzyńskiej-Sylwestrzak prof  ULT, prof. Moniki Wągrowskiej, dr Małgorzaty Chrzan, dra Tomasza Fojta, , dra Krzysztofa Wiśniewskiego.

Prace z budownictwa były bardzo oryginalne i praktyczne.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że poradzili sobie podczas prezentacji swoich prac dyplomowych i projektów. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas

i życzymy sukcesów osobistych, zawodowych i naukowych.

Władze Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu.