/  Aktualności   /  Zapraszamy na konferencję z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem

Konferencja odbędzie się 14 maja 2022 r. o godzinie 09.30 w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym.

Program Konferencji:

9.30 Uroczyste otwarcie Konferencji – dr Elżbieta Sternal – Rektor Uczelni Lingwistyczno – Technicznej
9.50 Marszałek Województwa Mazowieckiego – Pan Adam Struzik
9.05 Starosta przasnyski – Pan Krzysztof Bieńkowski
10.20 mgr inż. Zenon Szczepankowski – wykład „Komparatywny koszt pracy”
10.55 Przerwa kawowa
11.15 dr Jacek Glinka – wykład „Zmiany gospodarcze i kulturalne w Przasnyszu po 1989 roku”
11.45 dr Michał Wiśnicki – wykład „Zmiany gospodarcze i kulturalne w gminie Chorzele po 1989 roku. Perspektywa społeczna”
12.20 Podsumowanie i zakończenie konferencji – Pani Karolina Domżalska

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności do dnia 10 maja 2022 r. telefonicznie (029) 752 43 42 lub na adres e-mail: kontakt@ult.edu.pl