/  Aktualności   /  Obrony prac dyplomowych – mamy kolejnych Filologów i Inżynierów!
Obrony prac dyplomowych – mamy kolejnych Filologów i Inżynierów!

W minioną sobotę (1 lipca 2023 r.) w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Starym i Nowym odbyły się egzaminy dyplomowe studentów z kierunków Filologia angielska oraz Budownictwo

Studenci prężnie pracowali przez ostanie miesiące nad swoimi pracami dyplomowymi pod kierunkiem promotorów: dr hab. Joanny Burzyńskiej-Sylwestrzak prof. ULT, dr inż. Emila Sobola, dr Małgorzaty Chrzan, dr inż. Krzysztofa Wiśniewskiego, dr Tomasza Fojta oraz prof. Moniki Wągrowskiej.

Dzięki wytrwałości i zaangażowaniu wszyscy absolwenci opuszczają Uczelnię z ogromną ilością zdobytej wiedzy oraz upragnionymi i zasłużonymi tytułami.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów osobistych, zawodowych i naukowych.