/  Aktualności   /  Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego oraz z języka angielskiego Edycja 2023!
Rozstrzygnięcie konkursu matematycznego oraz z języka angielskiego Edycja 2023!

Dnia 31 maja 2023 r. w siedzibie Uczelni Lingwistyczno-Technicznej odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów konkursu matematycznego oraz z języka angielskiego organizowanych dla maturzystów przez Uczelnię Lingwistyczno -Techniczną. W konkursach brali udział uczniowie m.in ze szkół w Przasnyszu, Jednorożcu oraz Chorzelach.

Fundatorami nagród dla laureatów byli: Starostwo Powiatowe w Przasnyszu oraz Uczelnia Lingwistyczno – Techniczna.

Poniżej oficjalne wyniki konkursów:

Konkurs matematyczny dla maturzystów

Poziom rozszerzony

• I miejsce – Bartosz Kawiecki Akademickie Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu
  • II miejsce – Aleksandra Nachtygal Zespół Szkół Powiatowych w Chorzelach

Poziom podstawowy

• I miejsce – Alicja Banach – Akademickie Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu
  • II miejsce – Kinga Tabaka – z Akademickie Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu

Konkurs języka angielskiego dla maturzystów

• I miejsce – Emilia Kiliańska – Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu
  • II miejsce – Jagoda Groszyk – Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu
  • III miejsce – Katarzyna Parciak – Zespół Placówek Oświatowych w Jednorożcu

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wspieranie młodzieży i dzieci w rozwijaniu swoich pasji i motywowaniu do nauki.
Wszystkim laureatom gratulujemy!