/  Aktualności   /  Konkurs pisarski dla studentów i uczniów
Konkurs pisarski dla studentów i uczniów

Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości

Portal Praca.pl ogłasza konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów. Zadanie konkursowe to napisanie artykułu na temat: „Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo zaprezentowane szerokiej publiczności na portalu Praca.pl.

Praca.pl jest jednym z największych polskich portali rekrutacyjnych. Już od blisko dwóch dekad serwis pomaga pracodawcom w znalezieniu idealnych kandydatów, a pracownikom – wymarzonej pracy. Praca.pl monitoruje sytuację na rynku zatrudnienia, przeprowadza badania opinii, oferuje bogatą bazę poradników w zakresie poszukiwania pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowej. Tym razem portal pyta młode osoby o ich przewidywania dotyczące rynku pracy przyszłości.

Cel Konkursu

Chcemy poznać opinie młodych osób na rozpowszechnianie się nowych technologii, które niewątpliwe mają duży wpływ na rynek pracy, ale i nasze codzienne funkcjonowanie. Czy sztuczna inteligencja budzi w nas strach czy entuzjazm

Nagrody konkursowe:

1 miejsce – nagroda pieniężna: 1500 złotych
2 miejsce – tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7″3/32 GB Wi-Fi Szary
3 miejsce – słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarne

Jak wziąć udział?

1 miejsce – nagroda pieniężna: 1500 złotych
2 miejsce – tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7″3/32 GB Wi-Fi Szary
3 miejsce – słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarne

Warunki i tryb przeprowadzenia konkursu*

• Rozpoczęcie konkursu –22.05.2023
  • Termin składania prac konkursowych – 24.07.2023
  • Ocena prac i wyłonienie zwycięzcy – 28.08.2023
  • Ogłoszenie wyników – 04.09.2023
    *Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu.