/  Aktualności   /  Konkurs z matematyki i języka angielskiego edycja 2023
Konkurs z matametyki i języka angielskiego edycja 2023

Konkurs z matematyki i języka angielskiego edycja 2023

04 kwietnia 2023 uczniowie klas maturalnych z okolicznych szkół ponadpodstawowych wzięli udział w dwóch konkursach przedmiotowych z matematyki i języka angielskiego. Była to doskonała okazja dla maturzystów na powtórki do matury ale także na poznanie murów naszej Uczelni do której serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych absolwentów. Dziękujemy naszym niezawodnym wykładowcom – Pani magister Ewie Leśniewskiej oraz Panu magistrowi Mariuszowi Wysockiemu – za organizację oraz przeprowadzenie konkursów. Wyniki poznamy już niebawem a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody współfinasowane przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu. Za maturzystów trzymamy mocno kciuki i życzymy połamania długopisów na zbliżającej się maturze.