/  Aktualności   /  Obrony prac dyplomowych na kierunkach Budownictwo, Filologia i Zarządzanie
obrony prac dyplomowych na kierunkach Budownictwo, Filologia i Zarządzanie.

Obrony prac dyplomowych na kierunkach Budownictwo, Filologia i Zarządzanie

29 czerwca oraz 6 lipca 2024 roku, w Uczelni Lingwistyczno-Technicznej w Przasnyszu odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunkach Budownictwo, Filologia i Zarządzanie.

Swoje prace studenci przygotowywali pod opieką wykwalifikowanych promotorów, którzy dbali o wysoką jakość merytoryczną i praktyczną przygotowanych prac.

Prace dyplomowe miały charakter aplikacyjny, co oznacza, że studenci skupiali się na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy teoretycznej w realnych sytuacjach i problemach. Takie podejście pozwala na tworzenie rozwiązań, które mogą być bezpośrednio wdrożone w konkretnych branżach lub sektorach.

Obrona pracy dyplomowej to kluczowy etap kończący studia podczas, którego należy wykazać się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi w trakcie całego okresu studiów. Jest to moment, w którym student może przedstawić efekty swoich dokonań, demonstrując tym samym swoją gotowość do podjęcia wyzwań zawodowych w swojej dziedzinie.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów osobistych, zawodowych i naukowych. Niech zdobyte tytuły zawodowe otworzą przed Wami drzwi do wielu możliwości i pozwolą na dalszy rozwój w wybranej dziedzinie- życzy Rektor Uczelni dr Elżbieta Sternal